Piro forum-forum o pirotehnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Piro forum-forum o pirotehnici

Piro forum je forum na kojem možete saznati sve o pirotehnici 1. 2. i 3. razreda, te o homemade pirotehnici..:)


You are not connected. Please login or register

Rasprava o petardama 2. razreda-Orion pirotehnika

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Admin

Admin
Admin

Ovdje možete raspravljati o svim petardama 2. razreda u proizvodnji Orion pirotehnike. Koja vam se Orionova petarda 2. razreda najviše sviđa. Meni su nekako najdraži atomic power i tnt dinamit. Very Happy Pišite koje su vama najdraže petarde i pišite koje su najisplativije. Smile

https://piro-forum.forumcroatian.com

zoLja'''



Admin je napisao/la:Ovdje možete raspravljati o svim petardama 2. razreda u proizvodnji Orion pirotehnike. Koja vam se Orionova petarda 2. razreda najviše sviđa. Meni su nekako najdraži atomic power i tnt dinamit. Very Happy Pišite koje su vama najdraže petarde i pišite koje su najisplativije. Smile
Definitvno zolja,koja nadmašuje zengu,po jačini,cjeni i kvaliteti ! Smile

Admin

Admin
Admin

zoLja''' je napisao/la:
Admin je napisao/la:Ovdje možete raspravljati o svim petardama 2. razreda u proizvodnji Orion pirotehnike. Koja vam se Orionova petarda 2. razreda najviše sviđa. Meni su nekako najdraži atomic power i tnt dinamit. Very Happy Pišite koje su vama najdraže petarde i pišite koje su najisplativije. Smile
Definitvno zolja,koja nadmašuje zengu,po jačini,cjeni i kvaliteti ! Smile

pucao sam ove godine i zolje i zenge..i po jačini su iste, ali zolja je daleko isplativija..Very Happy

https://piro-forum.forumcroatian.com

pyeowmaster,,,

pyeowmaster,,,

Meni je naj isplativiji TNT........Smile

5Rasprava o petardama 2. razreda-Orion pirotehnika Empty hm pon stu 26, 2012 7:29 am

pedjolino

pedjolino

Po meni najisplativija kupovina je Grom. Cena/kvalitet je svakako super. TNT dinamit je moja omiljena petarda. U Srbiji je Super top najjaca Orionova petarda i imam je svake godine.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.